Jak stahovat přes HELLSPY.cZ

Filmy a hry vychazející na naše ho blogu pudou kromě torrentů nyní stahovat plnou rychlostí z HellSpy – už žádné pomalé a nejisté stahování. O co jde?

torrent//Přišpendleno aby každý zaregistroval změnu

HellSpy je internetový server podobný Rapidshare či jiným download serverům, a přesto je zcela jiný. Na HellSpy není omezení velikosti souboru, žádné čekací doby na stáhnutí, žádné pomalé downloady. Vše jede rychle a jednoduše. Co se týče množství souborů v databázi – naleznete zde prakticky všechno, jen to zkuste!
U každého příspěvku budeme nyní uvádět právě odkaz na stažení souboru přes HellSpy – pokud vás již nebaví pomalé a nespolehlivé torrenty, doporučujeme registraci.
Služba HellSpy je placená, ale nelekejte se – již při dobití pouhými 150Kč vás 1GB vyjde na 2,5 Kč, nic víc. To je 1,7 Kč za 700MB film. Za okamžitý download plnou rychlostí bez jakýchkoli problémů to přece stojí, ne? Platíte pouze za to co stáhnete, žádné časové paušály.
Co se platebních možností týče – kredit můžete dobíjet jednoduchým posláním SMS, PayPalem (kreditkou) či bankovním převodem. Doporučujeme si dobíjet přes PayPal(pokud nemáte účet, lze platit kreditkou přes PayPal bez registrace), aby vás stahování přišlo na avizované skoro-nic.
Tento download server jsem osobně ověřil, zkusil přes něj několik věcí stáhnout a opravdu to funguje bezvadně. Případné nejasnosti pište do komentářů.

Registrace na HellSpy

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.