hry download

Máme tu provás hodně novinek můžete stahovat přes torrent nebo preš hellspy

Hry:Fifa11,Fornt Mission Evolved,Deadrising2,MafiaII,Civilization,Ventica,Mass Effect2,Darkvoid,Avatar

 

Jako každý rok touto dobou, i letos přichází EA Sport se svým kouskem pro fotbalové nadšence, FIFA 11 je tu , díky RELOADED…

torrent Osmnáctý ročník! FIFA je konečně plnoletá. Tedy bude až nový díl s číslovkou (v tomto případě matoucí) 11 vyjde. Co se týče posledního ročníku, někteří byli nadšeni, někteří ne a EA Canada se rozhodla ty druhé eliminovat tím, že jim bude více naslouchat. První výsledky tohoto naslouchání jsme měli možnost zkusit v exhibičním módu, který sice neodkrývá všemožní editační skopičinky, ale zato se zaměřuje na něco o hodně důležitějšího (tedy alespoň dle mne), samotný průběh zápasů. Na rovinu se přiznám, že občas mívám s herním fotbalem problém, protože má daleko k tomu reálnému. Prostě je zřetelné, že tohle jsou jedničkonuloví paňácové a na fotbal si jen hrají. Tedy ne, že by se to rok od roku nezlepšovalo. Zlepšuje a je to příjemné, ale stejně nakonec nějaký ten paňáca udělá něco, co člověka vyhodí z atmosféry… to si pak radši zapnu FM10 a sleduji kopající kolečka. Nicméně s FIFA 11 jsem zažil příjemné osvěžení, které pramení z nového konceptu, který pánové z EA Canada marketingově nazvali Personality+. Ve všech denících a vývojářských videích se skoro o ničem jiném nemluvilo a bylo jasné, že „plusko“ bude klíčovou součástí hry.

zdroj: hrej.cz

______________________________________________________________________________________________________________
 

Pytel z releases her se nějak roztrh, nyní se jedná o akční řežbu, kterou přináší skupina SKIDROW

torrent Z mysli tvůrců japonského giganta Square Enix a Double Helix Games vzešlo pokračování úspěšné herní série FRONT MISSION s podtitulem EVOLVED. Nový díl přináší napínavý příběh o bitvě masivních robotů, kteří slouží jako nový typ armádní síly jež nahrazuje tanky. Příběh nás zavede do řad elitních pilotů, kteří nasazují své životy pro nás, pro normální lidi. Samotný příběh by však nestačil a tak autoři vypiplávají grafiku do těch nejmenších detailů. Hráč je vhozen do napětí, akce v kampani pro jednoho hráče a co by to bylo za hru, kdyby zde nebyl multiplayer a běžné módy jako je DEATHMATCH atd.

zdroj: warforum.cz

 

 

__________________________________________________________________________________________________________-
 
 

SKIDROW se nazastavuje a přináší další pecku, v podobě zombie řežby s názvem Dead Rising 2…

torrent Dead Rising 2 se odehrává několik let po zombie invazi v obchoďáku ve Willamette. Zombácký virus se však tehdy naneštěstí nepodařilo zlikvidovat, rychle se rozšířil napříč Spojenými státy, které jsou teď ochromeny zombie invazí. Očekávat lze od hry stejnou bezuzdnou zábavu ve společnosti stovek zombíků, tak jako v prvním díle. Vývojáři si však připravili řadu nových způsobů, jak se z netvory vypořádat, které si užijete v nečekaných lokacích, mezi nimiž nechybí hazardní ráj Fortune City.

zdroj: hrej.cz

 

 

 

 ___________________________________________________________________________________________________________________

Pro příznivce tahových a budovatelských strategií, přináší grupa SKIDROW další pokračování ze série Civilization…

torrent Civilization V vám nabídne nejen novou 3D grafiku, ale také spoustu novinek jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Civilization V slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Vytvoř svůj vlastní svět!

zdroj: warforum.cz

 |Stahni přes torrent =  torrent
 
 
 _______________________________________________________________________________________________________________

dlouhém čekání je tu MAFIA 2, dodatečnou češtinu můžete stáhnout například ZDE.

//Edit: Pokud chcete, aby vám následující release fungoval – musíte místo přibaleného cracku použít CRACKFIX od grupy SKIDROW – ke stažení zde

torrent Bez dvou dnů osm let, přesně takový bude odstup druhého dílu příběhové akce Mafia od svého předchůdce, který doslova dobyl herní svět. Měli jsme tu čest, že jsme si v redakci mohli vyzkoušet hratelnou preview verzi, v níž tvůrci odemknuli čtyři kapitoly, z nichž jedna bude k dispozici všem zájemcům ve stažitelné demoverzi zhruba za deset dní. Ač předpokládám, že valná většina čtenářů si už o Mafii přečetla v některém z našich předcházejících preview, je nutno učinit základnímu zpravodajství zadost. Příběh druhého dílu se odehrává ve městě Empire Bay, které lze přirovnat ke zmenšenině New Yorku, na přelomu čtyřicátých a padesátých let. Hlavní postava nese jméno Vito Scaletta, který se právě vrátil po postřelení z války a jehož jižanský přízvuk jasně ukazuje, že mu v žilách tepe horká krev. Hned na nádraží na něj přitom čeká jeho odvěký přítel Joe, s nímž si během příběhu Mafie prožijeme vše dobré i zlé a který najde způsob, jak Vita dostat k rodině i jak jej zbavit nutnosti vrátit se zpět na frontu.

zdroj: hrej.cz

_____________________-_____________________________________________________________________________________-

Den po vydání monstrózní gamesy od EA tu máme další release z rodiny RPG. Tentokrát ho má na svědomí grupa Reloaded.

torrent Akční RPG od týmu Deck13, kde v hlavní roli vystupuje Scarlett, dívčina, která se od svých vrstevníků liší nejenom nadpřirozenými schopnostmi, ale hlavně svými rodiči. Scarlett je dcera Smrti, respektive Smrťáka, ale zatím o tom nemá páru. Brzy se to však změní. Smrťákovi jde totiž o život, protože k našemu překvapení jde o bytost z masa a kostí. Jakási starobylá rada zvaná Corpus totiž každý rok vybírá nového adepta na post Smrťáka a tentokrát ti senilní páprdové vybrali schopného a ambiciózního nekromancera, který plánuje nejenom svržení rady starších a smrt Smrťáka, ale hlavně všeobecné šíření destrukce a smrti po celém světě. Tady vstupuje do hry Scarlett, která svého papínka a vlastně celý svět nenechá na holičkách a využije veškerých svých schopností k tomu, aby nekromancera – nyní už proměněného v nesmrtelného záporáka – zastavila, zneškodnila a všechno zachránila. Nejprve se však musí dozvědět nejenom o svém původu, ale hlavně o svých nadpřirozených schopnostech, aby je mohla proti nemrkomancerovi použít, skopat ho do kulaté krychle a nakonec zahodit někde ve vzduchoprázdnu na druhé straně galaxie. Sluší se také říct, že Venetica – jak už se dá odpozorovat z názvu – se odehrává v Benátkách někdy okolo 16. století.

Download : | torrent
______________________________________________________________________________________________________________________

Parádní pecku od EA, která má oficiální vydání až 26.1. nám dnes přináší grupa Razor1911. Image má neuvěřitelných 14,35 GB!

torrent Předloni jsme na Xbox 360 se Shepardem odrazili útok nepřátelské umělé inteligence, která toužila po vesmírné nadvládě a jen rok po premiéře na Windows se kocháme ukázkami z prvního dílu, který přímo navazuje na otevřený konec původní hry. Trailery dopředu varovaly, že se Shepard ztratil v akci a ve dvojce se s ním nesetkáme. Jenže, jaký by byl Mass Effect bez Sheparda? Představte si pocit, jako by milióny hráčů s legální kopií vykřikly a náhle byly umlčeny. „Stále budete v kůži velitele Sheparda, který je ústřední postavou a rozhodně není mrtvý, jak se zdálo,“ potvrzuje producent při prezentaci. O Shepardově smrti jsou přesvědčeny i postavy ve hře, tím pádem jde zřejmě o plánované zmizení z politických důvodů, které bude odhaleno na začátku. Ti z vás, kteří si nechali uložené pozice z konce hry, navíc budou hrát ve světě, který vytvořili – podoba hrdiny a vztahy k ostatním postavám se prostě přetáhnou do dvojky. Mrtví kamarádi v takovém případě neoživnou a důsledky rozhodnutí budou platná

 Download :  torrent
__________________________________________________________________________________________________________________ 
 

Dnešní akční adventuru má na krku grupa Reloaded, podle prvních screenů je o co stát…

torrent Po staletí lidstvo hledalo svobodu. Ve všech koutech, na všech místech, možných i nemožných, svoboda byla pro ně vždy ta nejvyšší meta, vysněný cíl. Ale já jsem našel svobodu. Jedinou možnou, jedinou existující – když se postavíte na kraj srázu, zhluboka se nadechnete, silný vítr se do vás mocně opře a vy skočíte dolů. A během toho pádu, co se zdá tak nekonečně dlouhý, až se vám chce nadšením křičet…spustíte svůj jetpack!

 
 
 
 Download :   torrent
________________________________________________________________________________________________________________-
 

Tak jsme se dočkali.. Grupa RELOADED nám přináší gamesu podle stejnojmenného fenomenálního snímku Avatar.

torrent Na’viové žili na divokém měsíci Pandora spokojeně, dokud se z hlubokého vesmíru nevynořily vojenské lodě pozemských sil, které si začaly nárokovat jejich území. Morální rozpor mezi věčně expandující lidskou civilizací a v klidu žijícím přírodním národem řeší nový film Jamese Camerona – a stejně tak hra Avatar. Události se odehrávají dva roky před těmi filmovými, jde tedy o naprosto jiný příběh a scénáristé vám dají ochutnat, jak situaci vidí na’vi i člověk. Ve hře se stáváte lidským vojákem s možností změny těla na na’viho (proměněnci se říká avatar). Brzy se dostanete do bodu, kdy nevratně zvolíte, jak budete obhajovat zájmy své strany – těžkými zbraněmi nebo hbitostí a spirituální symbiózou s divokou faunou Pandory? Kevin Shortt, dlouholetý scénárista montreálského Ubisoftu (a kdysi rozhlasový moderátor v Abu Dhabi) má zkušenosti jak s adaptacemi (Lost), tak s inovativními počiny (Far Cry 2).

Download :  torrent

 
 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.