Filmy   

Jak dobře vidíte máte tu samé novinky

Filmy:Jak vzcvičit draka,Predators,Iron-man2,Resident Evil4,The A team,Poslední vládce větru,Machete

Jak vycvičit draka

Velice dobře hodnocený animák How To Train Your Dragon (Jak vycvičit draka) se konečně objevuje na scéně v podobě DVDRipu, vydala ho grupa TASTE.

torrent Viděli jste už trojrozměrného draka? A Vikinga? Pokud ne, budete mít příležitost v animované komedii Jak vycvičit draka od studia DreamWorks. Rodičové chlupaté Kung Fu Pandy a zeleného zlobráka Shreka se tentokrát rozhodli pro podívanou, která je ve všech ohledech poněkud drsnější. Jejich nejnovější dobrodružství se odehrává na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci. Ti jsou jednoznačně nejdrsnější.

zdroj: CSFD.cz

_________________________________________________________________________________________________________________________-

Poslední vládce větru

Oddychový rodinný snímek The Last Airbender (Poslední vládce větru) si můžete vychutnat jako DVDRip od grupy RUBY.

torrent Vzduch, Voda, Země, Oheň. Čtyři národy spojené osudem, když Ohnivý národ všem ostatním vyhlásí válku. Uplynulo celé jedno století od jejího začátku, přesto na obzoru není vidět naděje na její ukončení. Statečný bojovník Aang (Noah Ringer) zjistí, že je posledním Avatarem, schopným ovládat všechny čtyři elementy. Spojí se s Katarou (Nicola Peltz), která ovládá vodní živel a jejím bratrem Sokkou (Jackson Rathbone) ve snaze nastolit ve válkou zmítaném světě klid a mír.Akční fantasy Poslední vládce větru se inspirovalo pupulárním animovaným televizním seriálem.

zdroj: CSFD.cz

Stáhnout z HellSpy Torrent= torrent

 

_______________________________________________________________________________________________________________________T

 

The A-Team

Snímek The A-Team už je předělávka původního seriálu. Grupa iLG ho vydává jako DVDRip. Ve filmu se mimo jiných představí Bradley Cooper (Pařba ve Vegas) nebo Liam Neeson (Batman, Clash of the Titans).

torrent Předělávka populárního seriálu z osmdesátých let o jednotce vojáků, kteří jsou křivě obviněni ze zločinu, který nespáchali. Plukovník John ‘Hannibal’ Smith (Liam Neeson), poručík Templeton ‘Hezoun’ Peck (Bradley Cooper). seržant Bosco ‘B.A.’ Baracus (Quinton ‘Rampage’ Jackson) a kapitán H.M. ‘Šílenec’ Murdock (Sharlto Copley) jsou odsouzeni vojenským soudem a vsazeni do vězení s maximální ostrahou. Válečným veteránům se však podaří uprchnout a ukrýt se v podzemí Los Angeles. Stanou se z nich vyděděnci, zločinci v zemi, kterou léta chránili a prolévali pro ni krev. Stále na útěku před „spravedlností“ se z nich stávají žoldáci pomáhající lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou.

zdroj: CSFD.cz

 

________________________________________________________________________________________________________________________________-

 

PredatorS

Pouhý den po R5tce je tu parádní BDRip od známé grupy iMBT. Snímek Predators je volným pokračováním filmů Predátor a Predátor 2. V hlavní roli se představí Adrien Brody. 

torrent Elitní žoldák Royce (Adrian Brody) je unesen na neznámé místo, stejně jako další, zdánlivě náhodně vybraní jedinci. S výjimkou jednoho zneuznaného lékaře se však jedná o nejnebezpečnější zabijáky, žoldáky a odsouzené trestance, kteří byli na toto místo dopraveni pouze pro to, aby se stali živou kořistí pro novou rasu Predátorů. I když by nejraději pozabíjeli jeden druhého, musejí se, pokud chtějí přežít, proti společnému nepříteli spojit. Vedení skupiny se tak ujímá Royce a skutečný boj o přežití začíná…

zdroj: CSFD.cz

____________________________________________________________________________________________________________________________

Machete

Výborně hodnocení akční snímek se skvělým hereckým obsazením (Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal a další) už je tu jako R5tka od grupy TWiZTED.

torrent Ve filmu plném zrady, krve a pomsty se nám představí mexický federální agent Machete (Danny Trejo), známý především svou oblíbenou zbraní, kterou porcuje zločince. Při jedné akci, kde na něj drogový král Torrez (Steven Seagal) nalíčí past, je však těžce raněn a po dlouhé rekonvalescenci se rozhodne raději v Texasu pracovat jako nádeník a příležitostně jako nájemný zabiják. Jednoho dne za Machetem přijde muž (Jeff Fahey) a nabídne mu 150 000 dolarů, když odstraní zkorumpovaného senátora McLaughlina (Robert De Niro). Machete, který má, jako každý správný Mexičan, peníze rád, nabídku přijme a rozhodne se senátora vyřídit starou dobrou odstřelovací puškou. Ve chvíli, kdy už má McLaughlina na mušce, zahlédne, že jeho samého má v hledáčku jiný odstřelovač. Zrazený, zraněný a zuřící Machete se vydává svým zaměstnavatelům oplatit jejich činy stejnou mincí. Chce je naporcovat.

zdroj: CSFD.cz

____________________________________________________________________________________________________________________________-

Resident Evil4

Nejnovější díl adaptace úspěšné série her Resident Evil je tady díky grupě IMAGiNE jako TS. V českých kinech se film objeví 23.9. ve 3D. V hlavní roli opět půvabná Milla Jovovich.

torrent Čtvrtá filmová adaptace podle stejnojmenné hry od firmy Capcom. Jde, jak už název napovídá, o svět po apokalypse. T- virus už zpustošil celý svět a přeměnil lidi na zombie. Alice pokračuje a snaží se nalezené přeživší dovést do bezpečí. Pomoci se jí rozhodne i starý přítel. Vyrážejí do Los Angeles, které jak záhy zjistí, je plné zombie. Čeká je boj o přežití v pasti způsobené společností Umbrella.

zdroj: CSFD.cz

________________________________________________________________________________________________________________________

Iron Man 2 v HDRipu (720p) – o rls se postarala grupa METiS. V hlavní roli opět Robert Downey mladší.

torrent Tony Stark (Robert Downey jr.) se musí potýkat s tím, co způsobil v minulosti. Po odhalení jeho tajné identity je pokojný život navždy pryč a po krku mu začínají jít nebezpeční a vychytralí lovci. Z hlubin ruské federace se vynoří žralok Whiplash (Mickey Rourke), občanským jménem Ivan Vanko, kterému očividně nestačí, že se Tony polepšil a rozhodne se, že ho přinutí splatit dluhy, které on a jeho rodina za léta zbrojení nahromadili. V USA Tonyho zase ohrožuje samotná vláda, která se bojí tak silné zbraně v rukou soukromníka a chce ji získat pro sebe. Justin Hammer (Sam Rockwell), další geniální milionář, který je schopen se spojit i s Whiplashem, jen aby mohl srazit Starka na kolena, se nezastaví před ničím. Na scéně se objevuje krásná a smrtící černá vdova (Scarlett Johansson). Přišla vytíženému hrdinovi pomoci, nebo je jen dalším problémem? Jedno je jisté, Tony se musí opravdu činit a aby tyto nahromaděné problémy zvládl, bude muset využít všechny dostupné zdroje. Dokonce i Jima Rhodese (Don Cheadle), svého přítele a zároveň informátora z řad armády.

zdroj: CSFD.cz

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.